2018 Dönemi
06/03/2018

Birebir Eğitimler İİBF

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında İ.İ.B. Fakültesinden 28 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

09/02/2018

Birebir Eğitimler ZİRAAT FAKÜLTESİ

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında  Ziraat Fakültesinden 24 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

02/02/2018

Birebir Eğitimler DİŞ HEKİMLİĞİ

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında Diş Hekimliği Fakültesinden 24 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

26/01/2018

Birebir Eğitimler TALEP ÜZERİNE

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında, bize gelen talep üzerine farklı bölümlerden 8 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

19/01/2018

Birebir Eğitimler EĞİTİM FAKÜLTESİ

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında Eğitim Fakültesinden 23 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

16/01/2018

Birebir Eğitimler EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 26 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

12/01/2018

Birebir Eğitimler GÜZELSANATLAR

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesinden 23 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

05/01/2018

Birebir Eğitimler İLAHİYAT/MYO

Birebir proje yazma eğitimleri  kapsamında İlahiyat Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulundan 23 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

---------------------------
2017 Dönemi
18/10/2017

3501 Eğitimleri

Akademisyenlere birebir proje yazma eğitimleri devam ediyor. Bu organizasyon kapsamında Tübitak 3501 programında yürütücü olma şartı sağlayan (dışarda doktoralı) toplam 132 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verildi.

10/07/2017

Teorik ve Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi Başladı!

Akademisyenlere birebir proje yazma eğitimleri başladı! Bu organizasyon kapsamında birinci ve ikinci gurupta 8'er kişi olmak üzere toplam 16 akademisyene, proje fikirleri ya da yazmakta olduğu projeleri için hem teorik hem de uygulamalı olarak eğitim verilecek. Hedefimizde 2 ay sonra son başvuru tarihi olan Tübitak 1001 programına birlikte çalıştığımız 16 projenin başvurmasını sağlamak...

26.05.2017

Fakülte Günleri: Fen Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Fen Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

18.05.2017

Fakülte Günleri: Diş Hekimliği Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Diş Hekimliği Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

10.05.2017

Fakülte Günleri: İlahiyat Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında İlahiyat Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

05.05.2017

Disiplinlerarası Proje Pazarı Etkinliği

Atatürk Üniversitesi tarafından hazırlanan “Disiplinlerarası Proje Pazarı” çalışması başladı. Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın talimatıyla başlatılan çalışma ile 23 fakülte, 8 enstitü, 12 meslek yüksekokulu ve 25 araştırma merkezinde görev yapan yaklaşık 2 bin 600 akademisyen, çeşitli konularda görüşlerini ifade ederek ortak projeler üretecek. Haberin devamı için tıklayınız.

04.05.2017

Fakülte Günleri: Mühendislik Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Mühendislik Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

07.05.2017

Sosyal Bilimler Alanında2237 Eğitimleri Sertifika Töreni

"ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SOSYAL BİLİMLER ALANINDA TÜBİTAK PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ" projesi başarı ile tamamlandı.

30.04.2017

2237 Eğitimleri Sertifika Töreni

"ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ALANINDA TÜBİTAK PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ" projesi başarı ile tamamlandı.

27.04.2017

VALİ AZİZOĞLU'nun ZİYARETİ

Üniversitemiz faaliyetlerini yerinde incelemek için Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI ile birlikte ofisimize gelen Vali AZİZOĞLU'na faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi.  Haberin tamamı için tıklayınız.

26.04.2017

FEN LİSELİ ÖĞRENCİLER

TÜBİTAK 2204 programı "Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına" Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, Coğrafya, Psikoloji, Sosyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı alanlarında katılamak mümkündür. Bu yıl,  ERZURUM İbrahim Hakkı Fen Lisesinden 2 grup öğrenci "sosyoloji" alanında bu yarışmaya katılarak birinci aşamayı geçtiler. Ofisimizi ziyaret ederek, yürütmekte oldukları projelerin sunumlarını daha etkili nasıl hazırlayabilecekleri konusunda bizlerle sohbet eden gençler, bilim insanı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Onları şimdiden tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

28.04.2017

Fakülte Günleri: Hukuk Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Hukuk Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

28.04.2017

2237 Eğitimleri Başladı

Ofis Ekibimiz tarafından teknik ve bilimsel destek verilen, yürütme kurulu üyemiz Doç. Dr. Elif ÇADIRCI tarafından hazırlanan "ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ALANINDA TÜBİTAK PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ" Tübitak 2237 programı kapsamında desteklenen etkinlikler başladı. 28-30 Nisan Tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklere ilgi oldukça yoğun.

27.04.2017

TÜSEB Konferans

Ofisimiz tarafından düzenlenen "Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) Proje Destekleri" konulu konferansta TÜSEB Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Osman Kılıç akademik projelere verilecek destekler hakkında bir konuşma yaptı ve soruları cevapladı.

25.04.2017

Fakülte Günleri: MİMARLIK -TASARIM ve ZİRAAT

Fakülte Günleri Kapsamında Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi

21.04.2017

Fakülte Günleri: İİBF

Fakülte Günleri Kapsamında İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

18.04.2017

Fakülte Günleri: TIP

Fakülte Günleri Kapsamında TIP Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

 

17.04.2017

Fakülte Günleri: KKEF Yoncalık Yerleşkesi

Fakülte Günleri Kapsamında Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi YONCALIK Yerleşkesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

17.04.2017

Fakülte Günleri: Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

12.03.2017

BAP'ta PANEL

Aynı zamanda ofisimiz yürütme kurulu üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Gülşen TOZSİN, Bilimsel Araştırma Projeleri Biriminde Koordinatör Yardımcılığı görevine atanmıştır. Kendisini tebrik etmek için ekip olarak BAP birimini ziyaret ettik. Ayrıca, bizden teknik ve bilimsel destek talep eden bir projenin paneli için BAP birimi panel salonunu kullandık.

12.03.2017

Hemşerik Fakültesiyle Proje Fikirlerini Değerlendiriyoruz

Hemşirelik Fakültesinden gelen öğretim üyeleri ile akıllarındaki fikrinin proje konusuna nasıl dönüşeceği hakkında konuşuldu.

12.03.2017

Fakülte Günleri:Spor Bilimleri Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Spor Bilimleri Fakültesi'nde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

07.03.2017

Fakülte Günleri:Meslek Yüksek Okulu

Fakülte Günleri Kapsamında Erzurum Meslek Yüksek Okulu'nda Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

07.03.2017

Fakülte Günleri:Edebiyat Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Edebiyat Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

05.03.2017

Fakülte Günleri:Hemşirelik Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Hemşirelik Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi. Bu toplantıya değerli katkıları için yürütme kurulu üyemiz Yrd. Doç. Dr. Şaziye Sezin PALABIYIK'a teşekkür ederiz.

31.03.2017

Güzel Sanatlar Fakültesine 3001 tanıtımı

Yürütme Kurulu Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Duygu ÖZSOY tarafından Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyelerine 3001 tanıtımı yapıldı.

28.03.2017

Fakülte Günleri:Veteriner Fakültesi

Fakülte Günleri Kapsamında Veteriner Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

28.03.2017

Fakülte Günleri:Güzel Sanatlar Fakütesi

Fakülte Günleri Kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

23.03.2017

Fakülte Günleri:İletişim Fakütesi

Fakülte Günleri Kapsamında İletişim Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

15.03.2017

Fakülte Günleri: Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu

Fakülte Günleri Kapsamında Sağlık Bilimleri Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlenerek; Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Ofisin çalışma sistemi ve proje yazımında Üniversitemizin politikası hakkında bilgi verildi.

15.03.2017

Güzel Sanatlar Fakültesi Ofisimizi Ziyaret Etti

Rektörlükte ekip olarak  bulunan Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyeleri, kendi toplantıları sonrasında Ofisimizi ziyaret etti. Öğretim üyelerinin projeler hakkında sorularına daha etkili cevaplar verebilmek için ofisimzi yürütme odasına geçilerek, kısa bir brifing verildi.

 

10.03.2017

Fakülte Günleri: Turizm Fakültesi

Fakülte Günleri kapsamında Turizm Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlendi. Toplantıya tüm akademik personel katıldı. Proje Ofisinin yapısı tanıtıldı. Sorular cevaplandı.

08.03.2017

Fakülte Günleri: Sağlık Bilimleri Fakültesi

Fakülte Günleri kapsamında Sağlık Bilimleri Fakültesinde Proje Ofisi tarafından toplantı düzenlendi. Proje Ofisinin yapısı, proje fikri olan ya da yazılmış veya daha önceden sunulup ret almış projeleri olan akademisyenlerin Ofisimizden nasıl faydalanacağı hakkında bilgiler verildi.

02.03.2017

Proje Ofisi "Fakülte Günleri" Başladı

Üniversitemizi Girişimci Yenlikçi Üniversite Endeksinde Üst sıralara taşımak için Proje Ofisi Fakülte ziyaretlerine başlayarak, akademisyenlere brifing verdi. İlki Eczacılık Fakültesinde gerçekleşen tanıtım toplantılarına, bölüm öğretim üyeleri tam katılım sağladı.

24.02.2017

PCM Eğitimleri Bitti

"Proje Döngüsü Yönetimi (PCM)" çalıştayı kapanış töreni düzenlendi. 25 Akademisyen, 5 gün boyunca hazırladıkları projeleri sunarak sorulan sorulara cevaplar verdiler. Bu aşamada, akademisyenlere Proje Ofisinin etki ve faaliyet alanları da tanıtıldı. Yeni fikirler ve projelere ev sahipliği yapmak için proje yazma eğitimleri geliştirilmesine yönelik akademisyenlerle fikir alışverişinde bulunuldu.

20.02.2017

PCM Eğitimleri Başladı

Yoğun talep üzerine 2.si düzenenlen Proje Döngüsü Yönetimi  Çalıştayı Bugün Başladı. 30 Akademisyenin katılacağı bu etkinlik 5 gün sürecek.

17.02.2017

ARGE Projeleri Konferansı

Kültür Merkezi Mavi Salon’da, Akademik AR-GE Destekleri konusunda konferans veren Tübitak Başkan Yardımcısı Sayın Arcaklıoğlu, akademik proje desteklerinden bahsederek, TÜBİTAK projeleriyle ilgili soruları yanıtladı. Konferansa, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Çelik ile Prof. Dr. Medine Güllüce, Proje Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Hasan Özdemir ve çok sayıda akademisyen katıldı.

 

16.02.2017

Danışma Kurulu Toplantıları Devam Ediyor

Danışma Kurulu toplantılarımız Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ayhan ÇELİK tarafından ziyaret edildi. Proje Ofisinin faaliyetleri hakkında brifing alan Sayın ÇELİK, danışma kuruluna Üniversitemizin proje yürüten akademisyenler için tasarladığı teşviklerden bahsetti.

15.02.2017

Danışma Kurulu Toplantıları Başladı

Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Nurtaç CANPOLAT, ilgili  danışma kurulu üyeleriyle ofisimiz bünyesinde ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Toplantı kapsamında, kurul üyelerine kendi fakültelerinde proje yapmak isteyen hocalara nasıl faydalı olacakları, onları nasıl harekete geçirecekleri ve bu aşamada proje ofisinin yüklendiği roller hakkında bilgiler verildi.

10.02.2017

YENİ! PCM eğitimi için kontenjanlar doldu.

20-24 Şubat 2017 tarihleri arasında Ata Teknoloji Transfer Ofisi ve Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi tarafından  düzenlenecek ”Proje Döngü Yönetimi (PCM)” çalıştayına 30 kişilik asil ve 10 kişilik yedek kontenjanımız doldu. Asil üyeler aranarak ofisimize kayıtlarını kesinleştirmek için çağrıldı.

 

06.02.2017

1003 Tanıtımı

Atatürk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (ATA TTO) ve Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi (PDO), TÜBİTAK 1003 Programına başvuracak akademisyenler ve firmalar için TÜBİTAK 1003-Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı Bilgilendirme Semineri düzenledi.

31/01/2017

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Ekip üyesi Uzm. Murat ve BİNGÖL tarafından yeni logo geliştirildi.

------------------------
2016 Dönemi
17.02.2016

ARGE Projeleri Konferansı

Kültür Merkezi Mavi Salon’da, Akademik AR-GE Destekleri konusunda konferans veren Tübitak Başkan Yardımcısı Sayın Arcaklıoğlu, akademik proje desteklerinden bahsederek, TÜBİTAK projeleriyle ilgili soruları yanıtladı. Konferansa, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Çelik ile Prof. Dr. Medine Güllüce, Proje Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Hasan Özdemir ve çok sayıda akademisyen katıldı.

 

16.02.2016

Danışma Kurulu Toplantıları Devam Ediyor

Danışma Kurulu toplantılarımız Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ayhan ÇELİK tarafından ziyaret edildi. Proje Ofisinin faaliyetleri hakkında brifing alan Sayın ÇELİK, danışma kuruluna Üniversitemizin proje yürüten akademisyenler için tasarladığı teşviklerden bahsetti.

15.02.2016

Danışma Kurulu Toplantıları Başladı

Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Nurtaç CANPOLAT, ilgili  danışma kurulu üyeleriyle ofisimiz bünyesinde ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Toplantı kapsamında, kurul üyelerine kendi fakültelerinde proje yapmak isteyen hocalara nasıl faydalı olacakları, onları nasıl harekete geçirecekleri ve bu aşamada proje ofisinin yüklendiği roller hakkında bilgiler verildi.

15.01.2016

SOSYAL BİLİMLER ALANI PROJE YAZMA EĞİTİMİ PROJESİ GEÇTİ

Ofis Ekibimiz tarafından teknik ve bilimsel destek verilen, yürütme kurulu üyemiz Yrd. Doç. Dr. Duygu ÖZSOY tarafından hazırlanan "Atatürk Üniversitesi Araştırmacılarına Yönelik Sosyal Bilimler Temel Alanında Proje Yazma Eğitimi" Tübitak 2237 programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

15.01.2016

SAĞLIK ALANI PROJE YAZMA EĞİTİMİ PROJESİ GEÇTİ

Ofis Ekibimiz tarafından teknik ve bilimsel destek verilen, yürütme kurulu üyemiz Doç. Dr. Elif ÇADIRCI tarafından hazırlanan "ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ALANINDA TÜBİTAK PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ" Tübitak 2237 programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

29.12.2016

PCM eğitimi verildi

Ulusal ve Uluslararası bağlamda "Proje Döngüsü Yönetimi" alanında uzman olan Sayın Ali Rıza Güneş Hocamız bizlere eğitim verdi. KUDAKA tarafından yürütülen "Kaydınız Kaygımız" isimli proje kapsamında  ATASEM ev sahipliğinde ve Ofisimiz Koordinatörlüğünde gerçekleşen çalıştayda 30 Akademisyen ve 10 B.Belediyesi çalışanına PCM eğitimi verildi.

25.12.2016

Panel Trafiği Artıyor

Üniversitemiz araştırmacıları tarafından yazılan proje yürütücülerinin artan talepleri üzeri panel sistemi ile bilimsel destek sağlanması amacıyla düzenlenen toplantılar sıklaştırıldı.

19.12.2016

İlk Panel Yapıldı

Proje Ofisi Ekibi tarafından oluşturulan panelle, ofisimize gelen ilk Tübitak 1001 projesinin bilimsel ve teknik incelemesi yapıldı. Raporu, yürütücüsüyle kritik edildi.

30.11.2016

Yeni Web Sitesi Yayında

Ofisimizin yenilenme çalışmaları devam ediyor. BAUM  işbirliğinde yürütülen Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Yeni Web sitesi pdo.atauni.edu.tr yayında. Web sitemizin, üniversitemizde proje yapmak isteyen akademisyenlere faydalı olması için çalışıyoruz.

27.11.2016

Panel Sisteminin Kullanılması

Projelere bilimsel ve teknik destek sağlamak için Proje Ofisi Ekibi tarafından panel sisteminin çalışma prensipleri belirlendi.

22.11.2016

Danışma Kurulu Toplantısı

Fakültelerde Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi adına çalışarak, proje faaliyetlerinin yürütülmesini hızlandırmak üzere her fakülteden proje alanında uzman akademisyenler Danışma Kurulu Üyesi olarak atandı. Danışma Kurulu üyelerimiz ile ilk toplantımız gerçekleştirildi.

22.11.2016

Yönerge Değişikliği

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi yönergesi, Üniversitemiz stratejik planı ve akademik hedefleri doğrultusunda yeniden düzenlendi. Akademisyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni haliyle senatodan geçerek yürürlüğe girdi.

01.11.2016

Yürütme Kurulunun Belirlenmesi

Üniversitemizde görev yapan proje alanında deneyimli ve projelere düzenlenecek panellere aktif katılım sağlayabilecek öğretim üyeleri bir araya geldi.

31.10.2016

Ofis Tadilat Projesi

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI'nın talimatıyla, Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisinin mimari olarak yeniden tasarlanması için tadilat projesi başlatıldı.

 

 

09.10.2016

Koordinatör Yardımcıları Ataması

Doç. Dr. Harun Budak ve Doç. Dr. Murat Çakıcı, ofisimiz koordinatör yardımcılığı görevlerine atandılar.

05.09.2016

Yeni Koordinatör Ataması

Kimya Bölümü Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Hasan ÖZDEMİR ofisimizde koordinatör olarak göreve başladı.

------------------------------
TOP Proje, Tübitak, UNDP