Üniversite-Sanayi-Kobi İşbirliği Proje Eğitimi Başvurusu

Programa katılmak için başvuran Sanayici KOBİ ve Girişimciler

Sektör Temsilcilerine Yönelik Proje Eğitimi ve Mentör Desteği 5.11.2020 Tarihli Uzaktan Eğitim Katılımcı Listesi

Firma Tam Adı

Firma Adına Katılan Kişinin Adı Soyadı

Görevi

OZANAVM

MEHMET UĞUR KARAKUŞ

İŞYERİ SAHİBİ

ERZURUM DİJİTAL

OSMAN EREN

TASARIMCI

ERZURUM DİJİTAL

YAVUZ SELİM YILMAZ

İŞYERİ SAHİBİ

ERTETA TARIM HAYVANCILIK İNŞ. TAAH. OTOM. PET. TİC.VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

CİHAT YILDIZ

ŞİRKET MÜDÜRÜ

SERTÜRK MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

SERDAR ERTÜRK

 PROJE UZMANI

ŞİŞMAN AMCA TAŞIMACILIK HAYVANCILIK, GÜVENLİK LTD. ŞTİ

CÜNİYİT YILDIRIM

ŞİRKET SORUMLUSU

ABİGEM A.Ş.

YASEMİN KARABULUT

DANIŞMAN

MALİ MÜŞAVİR

FIRAT ÖZTÜRK

MALİ MÜŞAVİR

NUR SÜT

BÜŞRA DUMLU

AKADEMİSYEN

NEMFLORA

AHMET YELLİCE

KURUCU ORTAK

Sektör Temsilcilerine Yönelik Proje Eğitimi ve Mentör Desteği 12.11.2020 Tarihli Uzaktan Eğitim Katılımcı Listesi

Firma Tam Adı

Firma Adına Katılan Kişinin Adı Soyadı

Görevi

GoArge Yazılım Bilişim ve Reklam Teknolojileri

İhsan Çarıkcı

Firma Sahibi

Yatırımcı Bilgi Merkezi – YaBimer

Özcan ÖNER

Genel Müdür

CODEPOINT TÜRKİYE

ASUDE BÜŞRA KIZILOĞLU

STAJYER YAZILIM GELİŞTİRİCİ

Faraday Elektrik Ltd.Şti.

Muhammed Murad TOP

Proje sorumlusu

Ada Güzey Mühendislik Yazılım

Hacı Mehmet Güzey

Firma Sahibi

 Elektronik

İsmail Hakkı GÖKGÖZ

Firma Yetkili

Palandöken Sağlık Hizmetleri

Orhan Gürbüz

Şirket Sahibi

ERLAB TEKNOLOJİ.AŞ

İBRAHİM KARACALI

İDARİ İŞLER

EREN RAF İNŞAAT TAAHHÜT TİC. ve SAN. A.Ş.

Yunus Emre GÜNER

Ar-Ge mühendisi

Erzurum Berard ArGe danışmanlık

Ayşenur Badııllı Solak

Sahibi

FZC Mimarlık, Planlama ve Tasarım

Fatma Zehra ÇAKICI

Mimar

 ARGEKIP BILİSIM TEKNOLOJILERI

Hatice KALAYCI GÜLER

 Endüstri Mühendisi

Sektör Temsilcilerine Yönelik Proje Eğitimi ve Mentör Desteği 19.11.2020 Tarihli Uzaktan Eğitim Katılımcı Listesi

Firma Tam Adı

Firma Adına Katılan Kişinin Adı Soyadı

Görevi

ŞİMŞEK BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.

MUSTAFA BULMUŞ

FİRMA PERSONELİ

TEKNOWATT TEKNOLOJİ

MUHAMMET TAHA TOPALLİ

GENEL MÜDÜR

MURAT DURAN PROJE

MURAT DURAN

YÖNETİCİ

BEKİR KARAASLAN KOKO ÇAKMAK FABRİKASI

ADEM BATUR

MALİ MÜŞAVİR

GİRİŞİMCİ

ALPER AYDOĞDU

TURİZM

GİRİŞİMCİ

OKTAY BÖLÜK

EĞİTMEN

ATA PROTEK ORTOPEDİ

YAĞMUR YAĞAR

ORTOPEDİ TEKNİKERİ

DOĞUPORT İNT.HİZM.

İHSAN KARAGÜLLE

FİRMA YETKİLİSİ

YEREL YAZILIM BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK

AHMET DAL

ŞİRKET MÜDÜRÜ

ER-HAS GODA MANDIRACILIK HAYV.İNŞ.MALZ.TAAHVESANLTDŞTİ

TUNCAY UÇAN

FİRMA SAHİBİ

TEKNOKENT

ÖMER KARABULUT

İŞ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI

AĞRI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

HASAN İSEN

MÜHENDİS

Başvurular 15 Aralık'a kadar devam edecek.......

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz!

Başvuru Formu