Proje Yazma Eğitimleri

Profesyonel Proje Yazma Eğitimi Organizasyonlarımız

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi, uzman eğitimci kadrosu ile kurum ve kuruluşlara özel, proje hazırlama konusunda tüm proje başlıklarının ele alındığı eğitimler düzenlemektedir.

Eğitim hizmeti için takip edilmesi gerekenler aşağıda tanımlanmıştır.

 

  1. Başvurular Proje ofisi web sayfasından (http://pdo.atauni.edu.tr/index.php/proje-yazma-egitimi-basvurusu) online olarak yapılmalıdır.
  1. Eğitimler  Online veya  yüz yüze yapılabilir. Online eğitimler 20, yüz yüze  eğitimler 10 kişi ile sınırlıdır.
  1. Eğitim  paketleri Sosyal, Sağlık ve Fen Bilimleri alanlarında tam veya yarım gün olarak yapılmaktadır. Bunun dışında farklı kurum ve alanlara özel eğitimler de planlanabilmektedir. Eğitim paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  1. Hizmet bedeli eğitim programından önce Proje Ofisi Döner sermaye hesabına yatırılmalıdır.
  1. Ders Ücretleri Kurs bitiminden sonra Proje Ofisi tarafından ilgili Eğitimcilerin hesabına aktarılır.
 
Proje Yazma hizmeti hakkında detaylara ulaşmak için lütfen tıklayınız. 
 
Proje yazma eğitimi talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.

ÜCRETSİZ Temel Proje Yazma Eğitimleri Videolarımız

Bu eğitimler başlangıç seviyesinde bir proje yazma eğitimi deneyimidir. Çoğunlukla her hafta Cuma günleri tam gün ya da yarım gün şeklinde gerçekleştirilen eğitimlere katılım kontenjan ile sınırlıdır. Eğitimlere katılmak için web sitemiz üzerinden yayınlanan formu doldurmanız yeterlidir.

Bu eğitimlere gelirken yanınızda not alabileceğiniz materyallerin bulunması tavsiye edilir. Ofisimizde halihazırda ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz yeterli sayıda dizüstü bilgisayar bulunmaktadır.  Eğitimler sınırlı kontenjanlar dahilinde gerçekleştiğinden geçerli bir mazeret belirtmeksizin eğitime katılmayanlar sonraki eğitim faaliyetlerinden faydalanamazlar. 

 
Tüm öğretim üyesi ve öğretim elamnları bu eğitime katılabilir.
 
Kontenjan olduğu takdirde lisansüstü öğrenciler de bu eğitimlere katılabilmektedir.
 
Başka bir Üniversite ya da kurum çalışanları bu eğitimlerden faydalanmak istediği takdirde Koordinatörlüğümüzle iletişime geçmelidir.