Fikir Dinleme ve Yönlendirme

Proje fikrinizle ofisimize gelebilir; proje yazımı ve başvurabileceğiniz fon kaynakları hakkında  danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu aşamada ofisimizde teknik ekibimiz devamlı olarak yüz yüze ve uzaktan destek vermek için hazır beklemektedir. Her yıl 400’ün üzerinde proje fikri hakkında teknik destek verilmektedir. Akademisyenler, öğrenciler, girişimciler ve hatta bazen lise seviyesinde proje fikrine sahip kişiler ofisimize gelerek buldukları fikrin proje olup olmayacağı, olursa nasıl bir yol izlemeleri gerekeceği ve hangi fon kuruluşundan destek alabileceği gibi konular hakkında ofisimizden danışmanlık hizmeti almaktadırlar.

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi, uzman kadrosu ile kurum/kuruluşlara ve kişiye özel proje fikri dinleme ve teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Fikir dinleme ve teknik destek için takip edilmesi gerekenler aşağıda tanımlanmıştır.

  1. Talepler Proje Ofisi web sayfasından (http://pdo.atauni.edu.tr/index.php/projeler-hakkinda-genel-destek-basvurusu) online olarak yapılmalıdır.
  2. Talep içeriğine bağlı olarak uzman bir ekip belirlenir ve talep sahibi ile iletişime geçilerek randevu oluşturulur. Görüşmeler şartlara bağlı olarak online veya yüz yüze planlanabilir.
  3. Proje fikirleri için karşılıklı gizlilik sözleşmesi imzalanır.
  4. Talep sahibinden proje fikri ile ilgili detaylı bir sunum hazırlaması beklenir.
  5. Hizmet bedeli randevu saatinden önce Proje Ofisi Döner sermaye hesabına yatırılmalıdır.
  6. Hizmet Ücretleri toplantı bitiminden sonra Proje Ofisi tarafından ilgili Uzmanın hesabına aktarılır.
Fikir Dinleme ve Yönlendire  hizmeti hakkında detaylara ulaşmak için lütfen tıklayınız. 
 
Fikir Dinleme ve Yönlendire  talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.